Umywalka nablatowa massi. Jaki model wybrać do małej łazienki?

branża budowlana franczyzy
Oferty franczyzowe w budownictwie
12 marca 2019
podłogi olejowane
Ciemna czy jasna podłoga? Co wybrać do wnętrza w stylu industrialnym?
8 kwietnia 2019
Show all

Umywalka nablatowa massi. Jaki model wybrać do małej łazienki?

Mała łazienka wymaga starannego zaplanowania przestrzeni. Często liczy się każdy centymetr. Trudnym wyborem okazuje się również umywalka. Niektórzy producenci na szczęście oferują również umywalki przewidziane do niewielkich przestrzeni. Należy również do nich Massi. Posiada on szereg modeli niezwykle popularnych umywalek nablatowych Massi. Na który z nich warto zdecydować się, gdy mówimy o małej łazience?

Umywalka nablatowa Massi czy wpuszczana w blat?

Na początku warto zdecydować się na konkretny typ umywalek. Do wyboru mamy umywalki nablatowe i te wpuszczane w blat. Jeżeli chodzi o wybór do małej łazienki warto zdecydować się jednak na tę nablatową. Dlaczego?

Umywalka nablatowa nie zabiera przestrzeni pod blatem przeznaczonym na szafkę czy szufladę. Więcej miejsca do przechowywania w ciasnych łazienkach jest bardzo ważne. Możemy jednak myśleć, że zabiera za to przestrzeń na blacie. Otóż zabiera jej tyle ile i tak zabierałaby umywalka wpuszczona w blat. Zatem ustaliliśmy, że najoptymalniejszą będzie umywalka nablatowa Massi.

Umywalka nablatowa massi. Jaki model?

Po pierwsze należy zastanowić się jak duży blat posiadamy. Dobrze jeżeli po bokach zostaje nam minimum 12 cm odległości pomiędzy krawędzią umywalki a końcem blatu. Czyli posiadając blat o szerokości 65 cm, nasza umywalka nie powinna mieć więcej niż 41 cm szerokości. Na szczęście w tym rozmiarze znajdziemy wiele umywalek.

Umywalka nablatowa Massi Oval MSU-5060B

Ma 41 cm szerokości. Zatem w przypadku 65 cm blatu zostanie nam jeszcze po konieczne 12 cm z każdej strony. Model ten nie posiada otworu na baterię zatem będzie ona mocowana w blacie lub ścianie. Warto mieć to na uwadze.

Model ten dostępny jest w sklepie Wodne Trendy pod adresem http://www.wodnetrendy.pl/umywalki/9176-rea-celine-umywalka-nablatowa-49cm-ceramiczna-biala.html

Massi Bol

Nieco mniejsza jest umywalka nablatowa Massi Bol. Średnica tej umywalki na planie koła wynosi 38 cm. Więc rozmiar jest również odpowiedni. Ten model również nie posiada otworu na baterię.

Jeżeli poszukujemy czegoś w mniej obłych kształtach to pasować będzie na nasz blat Massi Alizma.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *