Oferty franczyzowe w budownictwie

Skarpowanie terenu
11 marca 2019
Umywalka nablatowa massi. Jaki model wybrać do małej łazienki?
8 kwietnia 2019
Show all

Oferty franczyzowe w budownictwie

branża budowlana franczyzy

Branża budowlana rozwija się z roku na rok. Widać to chociażby po wzroście intensywności pojawiania się nowych mieszkań, obiektów biurowych i użyteczności publicznej. Nic dziwnego, że branża ta cieszy się dużą popularnością także wśród osób, które chciałyby uruchomić swój biznes i prowadzić działalność w tej dziedzinie gospodarki. 

Propozycje franczyzowe w branży budowlanej

Branża budowlana sprzyja także powstaniu nowych sieci franczyzowych, do których mogą dołączyć nowi zainteresowani przedsiębiorcy. Jest to spore ułatwienie dla wszystkich, którzy nie czują się jeszcze swobodnie na rynku, nie posiadają doświadczenia, ale mają zapał do pracy i chcą się rozwijać. Przedstawimy kilka ciekawych ofert franczyzowych, jakie pojawiły się w branży budowlanej.

franczyza w branży budowlanej

Obrót nieruchomościami

Franczyzy można spróbować w obrocie nieruchomościami. W zasadzie obrót nieruchomościami wymaga także przygotowania marketingowego, prawnego, handlowego, dlatego nie jest to łatwe zajęcie i będzie wymagało wielu umiejętności do sprawnej obsługi rynku nieruchomości. Do przykładowych marek, które proponują tego typu współpracę należą między innymi Aspect Nieruchomości, CH Nieruchomości, Re Max czy Home Broker.

Produkcja kolektorów solarnych

Ciekawym pomysłem wydaje się również możliwość produkcji kolektorów solarnych. TEI Solar Polska umożliwia dostarczenie produktów i wiedzy w zakresie montażu kolektora słonecznego. Franczyza tego typu będzie wymagać jednorazowej inwestycji oraz zakupu niezbędnych produktów do produkcji kolektorów. Podobnym, jednak nastawionym na sprzedaż systemów solarnych a nie ich produkcji programem jest projekt Sun Concept prowadzony przez SunProgress.

Projekty nowoczesnych domów i budowa

Arde House to marka która zajmuje się projektowaniem i budową energooszczędnych domów jednorodzinnych. W ramach współpracy można zostać partnerem działającym na danym obszarze i zajmować się głównie sprzedażą możliwości oferowanych przez Arde House. Podobny system współpracy dostarcza marka Szostak Domy Kanadyjskie specjalizująca się w budownictwie szkieletowym.

Jak widać branża budowlana także pozwala na znalezienie ciekawych rozwiązań partnerskich i franczyzowych, umożliwiających rozwijanie się w swojej ulubionej dziedzinie.

 

 

 

Komentarze są wyłączone.