Łyżki do koparki do prac w trudnych warunkach

Jak znaleźć odpowiednią firmę do dorabiania kluczyków?
1 lutego 2023
Dekoracje ścienne do pokoju dziewczynki – co wybrać?
15 lutego 2023
Show all

Łyżki do koparki do prac w trudnych warunkach

Koparki i ładowarko koparki to niezbędny sprzęt na każdym placu budowy. Przydają się do nie tylko do wykonywania wykopów ale bardzo często również do prac wyburzeniowych, związanych z równaniem terenu, prac związanych z przenoszeniem kruszyw z miejsca do miejsca. Z uwagi na specyfikę wykonywanych prac można powiedzieć, że koparki wykonują zarówno prace w trudnych warunkach jak i prace mniej wymagające/angażujące. Co w sytuacji gdy koparka musi wykonać prace w trudnych warunkach na twardym podłożu? Jakie łyżki do koparki mogą się wtedy przydać?

Łyżki do koparki dedykowane do prac w trudnych warunkach

Koparki kojarzone są z maszynami które wykonują wykopy. Jednak miejsca w którym koparka ma je wykonać mogą często przysporzyć wiele trudności. Zwyczajnie teren może być podmokły, gliniasty, kamienisty, ziemia może być twarda,  przymarznięta. Wtedy też konieczne jest zastosowanie specjalnego osprzętu do koparki.Pomocne okazują się łyżki skarpowe (tak zwane skarpówki) o specjalnej konstrukcji. Łyżki skarpowe doskonale radzą przy skarpowaniu terenu. Świetnie radzą sobie przy pracach związanych z równaniem terenu lub wykonywaniem wykopów na trudnym terenie np. takim gdzie koniczne jest usunięcie korzeni lub wykonywanie wykopów w kamienistym podłożu.

Łyżki skarpówki – gdzie kupić?

Przy wyborze skarbówki na pewno warto sugerować się szerokością łyżki. Wiele zależy od rodzaju wykonywanych prac jednak tam gdzie konieczne jest przeprowadzenie prac na wielkim terenie na pewno przydadzą się łyżki skarpowe o szerokości 1100- 1400 mm. Łyżki do koparki to specjalistyczny sprzęt dlatego zawsze warto decydować się na zakup oryginalnych części. W tym przypadku na zakup oryginalnych dedykowanych do koparki łyżek koparkowych. Specjalistyczny osprzęt do koparki można nabyć u sprawdzonego producenta ZMG. Jest to znana firma z długoletnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży łyżek do koparek. Przykładowy osprzęt koperkowy znajdziesz w ofercie na stronie ZMG.pl.

 

Komentarze są wyłączone.