Nadstawki paletowe – czyli jak prawidłowo zabezpieczyć towar w transporcie

pokój dziecka
Bezpieczne meble w pokoju małego dziecka
13 listopada 2018
łazienka
Dlaczego wybieramy kabiny prysznicowe?
3 grudnia 2018
Show all

Nadstawki paletowe – czyli jak prawidłowo zabezpieczyć towar w transporcie

Przewożenie towaru w pojazdach ciężarowych nie jest tak oczywiste jakby się mogło wydawać. Wszystkie produkty posiadają wiele zabezpieczeń oraz umocowań w trakcie przewozu, aby uniknąć wszelkich uszkodzeń ze względu na dużą ruchliwość towarów wewnątrz pojazdu. Jednym z najlepszych rozwiązań są nadstawki paletowe, które umożliwiają nam prawidłowe zabezpieczenie towaru na tysiące kilometrów należytej do przebycia trasy. Ponadto są idealne do magazynowania towarów w różnych halach magazynowych.

 

 

Budowa i charakterystyka

 

Nadstawki paletowe są o wiele lżejsze, niż zwykłe pojemniki siatkowe, metalowe czy stalowe, dzięki czemu mogą być zakładane materiały drewniane czy plastikowe.

nadstawka paletowaNadstawki osłaniają towar wyłożony na paletach z góry i po bokach. Bardzo często możemy trafić na palety, które mają możliwość składania, dzięki czemu możemy w pełni wykorzystywać powierzchnię jaką dysponujemy. Nadstawki paletowe są bardzo proste w obsłudze. Nieskomplikowany montaż i lekka konstrukcja sprawiają się jako szczelny materiał zabezpieczający, szczególnie podczas transportu i jako dobra alternatywa dla pojemników metalowych.

 

Nadstawki paletowe od firmy Stalbox

 

Palety charakteryzują się najlepszym wykonaniem, dzięki czemu możemy być pewni wysokiej wytrzymałości na warunki zewnętrzne oraz na ciężar towarów. W bogatym asortymencie można znaleźć nadstawki paletowe o różnych kształtach i wielkościach. Łatwość montażu oraz możliwość składania z pewnością ułatwi nam magazynowanie tego typu palet. Pojemniki są wykonane w wersji malowanej w kolorach według tabeli RAL. W ofercie firmy Stalbox znajdziesz między innymi nadstawki paletowe:

  • z jedną klapą
  • z dwiema klapami
  • na indywidualne potrzeby
  • bez klap

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *