Mieszkania deweloperskie – zalety zakupu

Wtyczka
Jak skutecznie ukryć kable?
5 listopada 2018
pokój dziecka
Bezpieczne meble w pokoju małego dziecka
13 listopada 2018
Show all

Mieszkania deweloperskie – zalety zakupu

mieszkanie-od-dewelopera

Wiele osób przed zakupem nowego mieszkania zastanawia się czy wybrać nieruchomość z rynku pierwotnego czy wtórnego. Jest to spory dylemat zwłaszcza, że taki zakup wiąże się z po pierwsze z inwestycją na lata a po drugie z wydaniem niemałych pieniędzy. Chcąc ułatwić ostateczny wybór przytaczamy kilka ważnych zalet za tym, że warto zainwestować w mieszkanie deweloperskie.

Gotowe do zamieszkania

Zdecydowana większość mieszkań tak zwanych z „drugiej ręki” wymaga dodatkowych nakładów finansowych już na wstępie. Wiadomo są to zwykle starsze mieszkania w których zawsze trzeba coś “odświeżyć”. Nowe mieszkanie w tym względzie okazuje się być bardziej opłacalne – nie wymaga remontu jest nowoczesne i można je urządzić według własnego pomysłu i swoich potrzeb.

Inwestycja na lata

Co prawda zakup nowego mieszkania deweloperskiego jest sporym wydatkiem jednak jest to jedynie koszt ale inwestycja, dlaczego? Otóż jeżeli kiedyś, z niezależnych od nas przyczyn musielibyśmy, bądź chcielibyśmy sprzedać takie mieszkanie – mamy większe szanse na to, aby sprzedać lokum za wyższą cenę, niż miałoby to miejsce w przypadku mieszkania nabytego z rynku wtórnego.

Mieszkanie w dużym mieście

Decydując się na mieszkanie od dewelopera warto zainteresować się nieruchomościami usytuowanymi w większych rozwojowych miastach. Rzeszów to jedne z tych nad którym warto się zastanowić.  Nowe mieszkania deweloperskie w Rzeszowie są stosunkowo niedrogie w porównaniu z innymi miastami w Polsce zaś sam Rzeszów to miasto, które idzie w kierunku rozwoju gospodarczego i dobrze rokuje na przyszłość. Ponadto życie w mieście pełnym atrakcji i możliwości to szansa na lepszą przyszłość.

nowe-mieszkaniaMyśląc o dobrze usytuowanej nieruchomości warto sprawdzić: nowe mieszkania Rzeszów, które obecnie tworzą znani deweloperzy z Podkarpacia.

Możesz liczyć na dofinansowanie

Rząd obecnie oferuje kilka znanych programów dzięki którym możliwe jest otrzymanie dofinansowania do zakupu nieruchomości. Na wsparcie mogą liczyć jednak wyłącznie Ci którzy ubiegają się o zakup  mieszkania deweloperskiego. Dzięki wszelkiego rodzaju dopłatom koszt takiego mieszkania może być relatywnie niższy do mieszkania które dostępne jest na rynku wtórnym.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *