3 pomysły na ozdobienie ściany w salonie

wieżowce
Budynki do samego nieba!
13 marca 2018
obudowy przemysłowe
Obudowy elektroniczne w obiektach przemysłowych
27 kwietnia 2018
Show all

3 pomysły na ozdobienie ściany w salonie

Fototapety do salony

W każdym mieszkaniu mamy miejsce, które można powiedzieć, że jest sercem domu. Mowa oczywiście o salonie, w którym spędzamy niemal najwięcej czasu w ciągu całego dnia. To tutaj się relaksujemy, omawiamy istotne kwestie z rodziną czy oglądamy telewizję. Zadbajmy więc o to, aby było to przede wszystkim przyjemne wnętrze. Należy zwrócić szczególną uwagę na ozdoby, ale również na funkcjonalność, jednak w poniższym artykule przyjrzymy się pomysłom na ciekawe ozdobienie ściany w salonie.

Fototapety

Fototapety toFototapety do salony ciekawe elementy na ozdobienie wnętrza. Bardzo dobrze odnajdą się nie tylko w salonie, ale również w sypialni, a nawet w biurze. Tak naprawdę mamy szeroki wybór. Jeśli zależy nam na optycznym powiększeniu przestrzeni – warto zakupić fototapety, na których widnieją kamieniczki czy wąskie uliczki. Dla prawdziwych patriotów polecamy ozdoby z polskimi miejscowościami, np. fototapety Warszawa.

Panel ścienne 3D

Panele ścienne 3D od niedawna zawładnęły polskim rynkiem, dlatego jeśli chcesz być na topie – kup je! To świetna alternatywa dla nudnych pomieszczeń. Panele ścienne 3D wykonane są z gipsu i są to różne wzory, np. imitacje cegły, bąble, fale, kwiaty czy wiele innych. Niewątpliwie największą zaletą tego rozwiązania jest fakt, iż panele ścienne 3D możemy malować farbą, tak więc – pomalujesz je na dowolny kolor!

Drewniane panele ścienne


panele 3D
Choć wielu osobom może kojarzyć się z popularną boazerią lat 80′ i 90′ to niewiele ma z nią wspólnego. Drewniane panele ścienne wracają do łask i na pewno zwrócą uwagę każdej osoby, która znajdzie się w pomieszczeniu. Ponadto niewątpliwym plusem tego rozwiązania jest fakt, iż łatwo się je montuje i nie wymagają od nas ogromnego nakładu pieniędzy.

Jeśli nie mamy wystarczającego budżetu na wyżej wymienione przez nas propozycje ozdoby ścian, warto zakupić zwykłą półkę i mnóstwo ramek na zdjęcia czy obrazki w różnych kształtach i kolorach. Taki niepoukładany kolaż zdjęć sam w sobie będzie stanowił ozdobę, a oprócz tego – będziemy mogli wrócić do najpiękniejszych wspomnień, które uwiecznione są na zdjęciach czy plakatach z cytatami, które mają dla nas znaczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *