Zastosowanie wentylatorów osiowych

Jak przygotować mieszkanie do sprzedaży
31 maja 2017
Mieszkanie deweloperskie Rzeszów
19 czerwca 2017
Show all

Zastosowanie wentylatorów osiowych

Zadaniem wentylatora przemysłowego jest skuteczne odprowadzenie zanieczyszczonego powietrza wewnętrznego takiego jak para wodna czy pleśń. Odpowiednio dobrany i zainstalowany wentylator zapewnia należytą jakość powietrza.

Zaś systemy wentylacyjne są tym niezbędnym elementem w budowie budynków który jest niezbędnym wymogiem dopuszczenia budynków przemysłowych do użytkowania. Istnieje wiele typów wentylatorów zarówno ze względu na miejsce montażu bądź przeznaczenie.

Wentylatory osiowe

Wentylatory osiowe ścienne stosowane są bezpośrednio w ścianach, znajdują swoje zastosowanie do wentylacji ogólnej. Między innymi hal przemysłowych, garaży czy dużych  magazynów. Ten typ wentylatorów przeznaczony jest do przetłaczania powietrza o niskim ciśnieniu – w konsekwencji stosowany tam gdzie gdzie powietrze ma krótką drogę do przebycia. Umieszczenie wentylatora w nieodpowiednim miejscu może spowodować obniżenie wydajności i jakości wentylacji.

Decydując się na wentylator sieciowy najlepiej zdecydować się na produkt sprawdzony niezawodny i najwyższej jakości. Jedną z wiodących firm jest producent wentylatorów osiowych ebm papst. Firma jest ogólnoświatowym liderem w projektowaniu wentylatorów i silników, z ponad 14 500 różnymi produktami. To co wyróżnia ebm papst to zdecydowanie wyjątkowe i solidne produkty przeznaczone dla przemysłu jak również rozwiązań przydomowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *