Szukasz paneli ściennych 3D? Oto, co musisz wiedzieć

wentylatory przeciwwybuchowe
Jakie wentylatory do stref wybuchowych?
11 grudnia 2018
Jak odpowiednio rozmieścić gniazda i łączniki elektryczne?
4 stycznia 2019
Show all

Szukasz paneli ściennych 3D? Oto, co musisz wiedzieć

Każdy, kto żyje w społeczeństwie, zaprasza rodzinę i przyjaciół do swojego miejsca zamieszkania, w każdym biurze zawsze są klienci i inni odwiedzający. Twoja przestrzeń powinna zatem wyglądać imponująco. Pokój otoczony pustymi ścianami jest nudny i nijaki. Ściany mogą wyglądać jaśniej i przestronniej z aurą elegancji i wyrafinowania. Można w tym celu użyć paneli ściennych 3d.

 

Panele ścienne od dłuższego czasu cieszą się szczególnym miejscem w repertuarze dekoracji, a panele ścienne 3D są bardzo poszukiwane ze względu na ich wyrafinowany wygląd. Można zwiększyć urok swojej prywatnej i biznesowej przestrzeni przy minimalnym wysiłku.

Czym są panele 3d?

Trójwymiarowy panel to najnowsza koncepcja dekoracji. Panele te są wytwarzane w postaci teksturowanej powierzchni z powtarzającymi się wzorami. Teksturowane panele ścienne 3D są przeznaczone do wielu zastosowań. Oprócz zdobienia nimi ścian można je również wykorzystać do sufitów, mebli, kominka itp..

Gdzie można je wykorzystać?

Panele ścienne 3D mogą być używane w dowolnym miejscu, od domu do biura; od restauracji po ośrodki wypoczynkowe i wszelkich innych osobistych lub komercyjnych pomieszczeń dla wzmocnienia piękna tego miejsca w prosty i elegancki sposób.

 

Rodzaje paneli 3d, które możesz wykorzystać do ozdabiania wnętrza

 

Panele ścienne 3D są dostępne w wielu odmianach na podstawie materiału rdzenia użytego do ich produkcji, w tym:

Panele ścienne 3D z gipsu

Cieszą się dużą popularnością ze względu na to, że można je wykonać w dowolnym kształcie i strukturze. Wykonane z wysokiej jakości gipsu, najlepiej nadają się do pomieszczeń biurowych, salonów i sypialni, ale nie na zewnątrz, gdyż nie są przystosowane do tego. Są również łatwe w instalacji i zapewniają przyjemną atmosferę z oświetleniem.

 

Drewniane panele 3D

Są wykonane z naturalnych drewnianych paneli. Jeśli chcesz nadać wystrojowi wnętrza tradycyjny wygląd, panele te mogą zapewnić wyjątkową jakość dekoracji.

Panele MDF 3D

Wyprodukowane z płyt z włókien o średniej gęstości. Są stosunkowo tanie i można je pomalować, aby poprawić ich wygląd.

Skórzane panele 3D:

Wykonane ze skóry, te panele są drogie. Możesz ich użyć do dekoracji salonów, sypialni, aby stworzyć luksusową atmosferę. Będą dobrze współgrać ze stylem kolonialnym.

Panele 3D z tkaniny

te panele są bardzo miękkie i wymagają szczególnej ostrożności. Dostępne w formie kafli używane są głównie do dekoracji wnętrz biur, luksusowych restauracji, kasyn, ale też sprawdzą się w prywatnych domach w sypialniach zamiast zagłówków.

Oprócz tych rodzajów paneli ściennych 3d można również kupić te z pcv, metalu czy nawet szkła. Nie bójmy się ich wykorzystywać.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *