Ocieplony garaż z płyt warstwowych

Szlifierka kątowa – kiedy i do czego jest wykorzystywana?
27 kwietnia 2021
Dom w stanie surowym
Co obejmuje stan surowy zamknięty?
6 maja 2021
Show all

Ocieplony garaż z płyt warstwowych

Garaż tynkowany

Ocieplenie garażu jest bardzo czasochłonne i skomplikowane. Przy projektowaniu garażu, warto postawić na rozwiązania, które zagwarantują dobrą izolację w trakcie mrozów.

Garaż z płyty warstwowej

Garaże tynkowane z płyt warstwowych to nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie. Pozwala zaoszczędzić czas na długą budowę i ocieplenie garażu. Garaże budowane są z płyt warstwowych, które posiadają rdzeń z poliuretanu lub styropianu, co wpływa na bardzo dobre właściwości termoizolacyjne.

Ocieplany garaż z płyty warstwowej sprawdzi się u osób, które chcą korzystać z garażu podczas zimy. Obecnie, garaż wykorzystywany jest nie tylko do parkowania pojazdu, często pełni funkcję warsztatu czy pomieszczenia gospodarczego. Wówczas, ocieplony garaż jest niezbędny.

Korzyści garaży z płyt warstwowych

Główną zaletą tego rozwiązania jest oczywiście ochrona przed mrozem. Parkowanie samochodu w ciepłym garażu, zminimalizuje ryzyko problemów z jego odpaleniem podczas zimy. Dobrze ocieplony garaż, stanowi także izolację przed promieniami słonecznymi i nagrzewaniem się. W zimę gromadzi ciepło, natomiast w lato nie nagrzewa się. Jeżeli przechowujesz w garażu wiele przedmiotów czy produktów podatnych na działanie temperatury, musisz o tym pamiętać.

Więcej na temat garaży ocieplanych z płyt warstwowych znajdziesz na stronie: https://piotr.com.pl/.

Komentarze są wyłączone.