Która wanna wolnostojąca sprawdzi się w Twojej łazience?

teleskopowe wózki widłowe
Dlaczego teleskopowe wózki widłowe to dobre rozwiązanie?
18 sierpnia 2020
Ochrona obiektu – przydatne informacje
24 sierpnia 2020
Show all

Która wanna wolnostojąca sprawdzi się w Twojej łazience?

Wanny wolnostojące mają wiele atutów od możliwości aranżacyjnych, przez bogaty wybór modeli, aż po sporą wytrzymałość. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób na nie stawia. W końcu to doskonała propozycja dla wymagających, którym zależy na funkcjonalności i niepowtarzalnej stylistyce. Sprawdź, która wanna wolnostojąca sprawdzi się w Twoim przypadku. Czy będzie to wanna owalna wolnostojąca, prostokątna, a może okrągła?

Spory wybór pod względem materiałów

Wanny wolnostojące wykonuje się z różnych materiałów, a każdy z nich ma swoje wady i zalety. Dlatego też, zanim wybierzesz konkretny model, dobrze jest zerknąć na cechy charakterystyczne danego materiału. Co warto o nich wiedzieć?

Design żeliwnych wanien sprawia, że doskonale nadają się do stylu retro, co ma związek z nóżkami w formie antycznych rzeźb, w której zazwyczaj są zdobione. Do ich zalet możemy zaliczyć luksusowy wygląd oraz solidne wykonanie, a do wad sporą wagę, przez co ich transport nie należy zawsze do najłatwiejszych.

Z kolei stalowe wanny emaliowane są przeciwieństwem żeliwnych pod tym względem. Są stosunkowo lekkie, a mimo to, tak jak wanny żeliwne, są wytrzymałe. Znajdziesz też na rynku wiele modeli w różnych kształtach i kolorach.

wanna owalna wolnostojąca

Wanna owalna wolnostojąca

Kolejną opcją jest wanna akrylowa. To najpopularniejsze rozwiązanie, co ma związek z ilością zalet tego rozwiązania. Jest lekka, wyróżnia się też doskonałą izolacją termiczną. Dodatkowo możesz wybierać spośród różnych modeli, naszym hitem jest niezaprzeczalnie wanna owalna wolnostojąca, którą znajdziesz w sklepie Arbo Łazienki: https://www.arbolazienki.pl/wanny-wolnostojace.

Zainteresowanie klientów przyciągają też wanny z odlew mineralnego. Są to wytrzymałe wanny, które są w dodatku ciepłe w dotyku. To dobra opcja dla tych, którzy dysponują większym budżetem.

Wanna owalna wolnostojąca, prostokątna czy okrągła?

Na rynku znajdziesz spory wybór modeli o różnych kształtach, dzięki czemu masz szansę znaleźć idealne rozwiązanie do swojej łazienki. Kształt ma znaczenie nie tylko pod kątem aranżacyjnym i estetycznym, ale też wpływa na to, jak zagospodarujemy przestrzeń.

Popularną opcją są wanny prostokątne, które sprawdzą się w każdej łazience, czy to małej, czy to dużej. Prosty design jest niezwykle estetyczny.

Doskonałą opcją do większych łazienek i pokoi kąpielowych są wanny owalne bądź okrągłe. To rozwiązania, które dodają łazience luksusowego charakteru, a w dodatku gwarantują komfortową, relaksującą kąpiel.

Komentarze są wyłączone.