Deszczownica prysznicowa – relaks w Twojej łazience

rodzaje lemieszy
Jakie rodzaje lemieszy wyróżniamy?
15 stycznia 2021
budowa wiązarów dachowych
Budowa wiązarów dachowych – zalety i wady
26 stycznia 2021
Show all

Deszczownica prysznicowa – relaks w Twojej łazience

Zazwyczaj wiele osób decyduje się na prysznic, ponieważ oszczędza on czas i zużycie wody. Kąpiąc się w wannie możemy się zrelaksować, ale zajmuje ona sporo miejsca i często przyczynia się do zużywania zbyt dużej ilości wody. Jest jedna rozwiązanie, które pozwala na zaoszczędzenie miejsca i relaks – tym magicznym przedmiotem jest deszczownica prysznicowa. 

 

Zalety deszczownicy prysznicowej 

 

Deszczownica prysznicowa ma bardzo wiele zalet, ale jedną z największych jest jej budowa. Dzięki dużej płaszczyźnie i ustawieniu, możemy poczuć się jak w tropikach biorąc nasz poranny prysznic. Deszczownica w odróżnieniu od zwyczajnych słuchawek prysznicowych ma zupełnie inne ciśnienie i powierzchnię, dzięki czemu branie prysznica staje się jeszcze bardziej przyjemne. Przede wszystkim deszczownice ustawiamy prostopadle do podłoża prysznica, jest więc doskonałe rozwiązanie do takich czynności jak np. mycie włosów. Deszczownice dostępne w kilku wariantach, możemy zdecydować się na kwadratową deszczownicę, prostokątna lub okrągłą. Dlatego też, niezależnie od aranżacji, deszczownica z pewnością będzie pasować Twojej łazienki.

 

Panele prysznicowe – słuchawka + deszczownica 

 

Panele prysznicowe są często wyposażone w słuchawkę i deszczownice, dzięki czemu nie musimy rezygnować z jednego elementu wyposażenia na rzecz drugiego. Panele prysznicowe dają dodatkowo często możliwość ustawiania temperatury i natężenia wody. Obecnie w sklepach takich jak Arbo Łazienki, znaleźć można panele prysznicowe, które dostępne są w różnych stylach: https://www.arbolazienki.pl/deszczownice-i-panele-prysznicowe. Dlatego też, niezależnie od tego czy Twoja łazienka utrzymana jest w nowoczesnych czy też rustykalnych klimatach – z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Specjalne guziki, w których możesz zmieniać strumień wody i kontrolować go między klasyczną słuchawka prysznicową a deszczownicą jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. 

 

Dzięki panelom prysznicowym codzienna kąpiel stanie się jeszcze przyjemniejsza. Ważne aby łazienkę zaprojektować w taki sposób, aby łączy w sobie zarówno praktyczność jak i piękny design. Dobrze zaprojektowana łazienka jest sercem każdego domu. 

Komentarze są wyłączone.