Czy warto budować garaż z płyt warstwowych?

lemiesze
Lemiesz – wiedza, której potrzebujesz!
12 lipca 2021
Salon skandynawski
Jak urządzić salon w skandynawskim stylu?
3 sierpnia 2021
Show all

Czy warto budować garaż z płyt warstwowych?

Garaże

Garaże z płyt warstwowych zyskują na popularności. Do ich największych zalet należy przede wszystkim szybkość wykonania oraz niewielkie koszty. Jak każde rozwiązanie budowlane posiada zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników.

Nowoczesne garaże z płyt warstwowych

Garaże z płyt warstwowych przede wszystkim możemy modyfikować i dostosowywać do własnych potrzeb. Możesz z nich wykonać zarówno większy garaż dwustanowiskowy, jak i mniejszy garaż jednostanowiskowy. Nowoczesne garaże są odporne na działanie czynników atmosferycznych, możesz je dopasować kolorystycznie do elewacji domu – nakładając tynk. Płyty warstwowe bardzo często są zabezpieczane przed korozją i uszkodzeniami, dlatego gwarantują wysoką odporność. Garaże z płyt warstwowych nie potrzebują również solidnych fundamentów, dlatego też bardzo łatwo jest je przenieść z miejsca na miejsce w razie potrzeby.

Nowoczesne garaże z płyt warstwowych wykonane są ze ścian, między którymi znajduje się rdzeń. To właśnie rdzeń odpowiada za termoizolację oraz wytrzymałość konstrukcji. Najczęściej rdzeń wykonany jest z wełny mineralnej, pianki PUR lub styropianu.

Jeżeli szukasz sprawdzonej firmy budowlanej, która wykona dla Ciebie projekt wraz z montażem garażu, sprawdź: https://piotr.com.pl.

Komentarze są wyłączone.