Cechy garażu tynkowanego

Części do ciągników – ważne informacje dla rolników
9 lutego 2021
Zawór pneumatyczny
Gdzie wykorzystać zawory pneumatyczne?
16 lutego 2021
Show all

Cechy garażu tynkowanego

garaże

Garaż jest obiektem, który możemy wykonać z różnych materiałów. W zależności od technologii, wykonanie będzie różniło się ceną oraz trwałością. Sprawdź, jakie właściwości charakteryzują garaże tynkowane z płyty warstwowej.

Garaż tynkowany cena i zalety

Płyty warstwowe to rozwiązanie cieszące się coraz większą popularnością. Gwarantuje bardzo dobrą izolację ścian oraz dachu garażu. Izolacja cieplna garażu jest bardzo istotna, szczególnie jeżeli oprócz pomieszczenia do parkowania służy Ci jako warsztat lub obiekt gospodarczy. Gwarantuje odpowiednie utrzymywanie ciepła w zimę i sprawia, że nie nagrzewa się mocno latem. Ściana warstwowa składa się ze blach, które we wnętrzu posiadają rdzeń – najczęściej wykonywany z poliuretanu lub styropianu. Na zewnątrz znajduje się tynk, który chroni konstrukcję i podnosi walory estetyczne. Cena garażu tynkowanego jest dużo bardziej atrakcyjna niż w przypadku wersji murowanej. Na ostateczny koszt konstrukcji wpływa przede wszystkim jej wielkość, rodzaj dachu oraz dodatkowe wyposażenie tj. bramy, drzwi czy inne instalacje.

Garaż z płyt warstwowych jest odporny na ogień oraz gwarantuje duże wyciszenie. Oprócz tego, nie jest podatny na działanie czynników atmosferycznych oraz na niskie temperatury. Garaż wykonany z płyt warstwowych nie wymaga fundamentów, możesz go więc przewozić dowolnie z miejsca na miejsce. Postawienie garażu z płyt warstwowych zajmuje zdecydowanie mniej czasu niż w przypadku tych murowanych.

Szukając odpowiedniego najlepszego rozwiązania, sprawdź ofertę firmy Piotr: https://piotr.com.pl/, która oferuję garaże tynkowane z płyt warstwowych.

Komentarze są wyłączone.