Wyjazd na wakacje, czyli jak się mądrze spakować

Do czego dobierać listwy przypodłogowe?
15 czerwca 2022
Buty robocze damskie – dlaczego warto je kupić?
28 czerwca 2022
Show all

Wyjazd na wakacje, czyli jak się mądrze spakować

Sezon wakacyjny w pełni, co oznacza, że wielu z nas będzie zastanawiać się nad tym, jak spakować całą rodzinę na wakacje jadąc samochodem. Równie wielu z nas ma tendencję do zabierania ze sobą dużej ilości rzeczy, które nie zawsze są potrzebne – cieplejsza bluza z pewnością się przyda, jednak nie koniecznie musimy brać ich aż trzy. Jak spakować się mądrze i nie zaczynać urlopu od frustracji związanej z logistycznym ułożeniem bagaży? Podpowiadamy!

Odpowiednia organizacja to podstawa udanego wyjazdu

Na samym początku warto zdecydować się na jedną, banalną rzecz, czyli nic innego jak przygotowanie listy najpotrzebniejszych rzeczy. Na parodniowy wyjazd dobrze przygotować sobie outfity na każdy dzień wyjazdu – dzięki gotowym stylizacjom unikniemy problemu jakim jest zabranie zbyt dużej ilości ubrań. Warto zastanowić się również nad samym ułożeniem bagaży. Jak wiadomo – to co ciężkie na sam dół! Tyczy się to zarówno walizki jak i bagażnika. Na dnie walizki dobrze ułożyć więc długie spodnie, bluzy czy swetry. Dobrze przemyśl również ilość zabranych ze sobą butów i sprzętów. A jak ułożyć wszystko w bagażniku? Najlepiej na zasadzie gry w tetrisa! Podczas wyjazdu – szczególnie całą rodziną – każdy kawałek przestrzeni bagażowej jest niezwykle cenny. Nie zostawiaj więc jej za wiele, ułóż wszystko tak, aby bez problemu zmieścić walizki i torby – niech tworzą jedną całość!

Bagażnik na tylną klapę dla fanów aktywnego odpoczynku

Niektórzy z nas uwielbiają spędzać czas aktywnie. Właśnie dla tych osób szczególnie polecamy bagażnik na tylną klapę, dzięki któremu bez problemu można przewieźć rowery. Bagażnik na tylną klapę to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ podczas jazdy nie stwarza on oporu powietrza, dzięki czemu samochód nie ma większego spalania. Jedyną wadą może okazać się brak dostępu do bagażnika, ale kto chciałby naruszać tak pięknie zbudowaną w bagażniku konstrukcję?

Bagażnik na tylną klapę samochodu znajdziesz pod adresem https://www.dopasujbagaznik.pl/uchwyty-rowerowe-na-klape.

Komentarze są wyłączone.