Srebrna czy czarna – jaki kolor baterii łazienkowej wybrać?

obejmy do rur
Obejmy do rur – dlaczego warto je wybrać?
14 maja 2021
Platforma parkingowa niezależna – dlaczego warto się na nią zdecydować?
7 czerwca 2021
Show all

Srebrna czy czarna – jaki kolor baterii łazienkowej wybrać?

Jeśli zależy nam na łazience, która będzie nie tylko funkcjonalna, ale również stylowa, warto zwrócić szczególną uwagę na dodatki. To właśnie dzięki nim nadajemy naszemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Jednym z elementów, na który warto zwrócić uwagę, jest bateria łazienkowa. Dzięki niej możemy podrasować wystrój łazienki i nadać jej unikatowego stylu. Jaką baterię łazienkową wybrać? Na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Bateria łazienkowa – nowoczesny styl

Aranżując łazienkę, coraz częściej odchodzimy od klasycznych rozwiązań i decydujemy się na bardziej nowatorskie wyjścia. Obecnie we wnętrzach króluje styl skandynawski, a także loftowy. Warto rozważyć ich wprowadzenie również do naszych łazienek. W tych stylach liczy się głównie prostota oraz niepowtarzalny design.

Łazienka utrzymana w stylu loftowym lub industrialnym z pewnością będzie ciekawym pomysłem. W takiej łazience warto postawić na baterię w kolorze czarnym. Idealnie będzie ona harmonizować z czarną umywalką i utrzymanymi w podobnej kolorystyce dodatkami. Czarny zlew i bateria będą się rewelacyjnie prezentować na tle ceglanej ściany. Takie wnętrze może sprawiać wrażenie nieskończonego, ale w tym właśnie tkwi jego urok. Doskonałym akcentem będą też złote akcenty, chociażby pojemnik na mydło czy ramki na obrazki, które w łazience stają się coraz bardziej popularne.

Czarna bateria łazienkowa świetnie sprawdzi się też w jasnych, słonecznych pomieszczeniach. Będzie interesującym kontrastem dla białych płytek. W stylu skandynawskim możemy zastosować białe baterie łazienkowe. Dadzą one wrażenie sterylności i podkreślą minimalistyczny wystrój.

Klasyczne baterie łazienkowe

Mimo że trendy w urządzaniu wnętrz zmieniają się dosyć szybko, to nie dotyczy to jednak łazienek. Jest to dobra wiadomość, ponieważ remont łazienki jest raczej kosztowny i czasochłonny. Wymaga też od nas dużych nakładów pracy i dokładnych planów.

Na szczęście klasyczne, srebrne baterie łazienkowe wciąż są bardzo modne. Przez lata wcale nie straciły na popularności. Doskonale sprawdzi się w klasycznych wnętrzach. Podkreśli też charakter szarych dodatków. Szarość to kolor, który od wielu sezonów jest na topie. Decydując się na zakup baterii łazienkowej, pamiętajmy jednak, że najważniejsza jest nasza satysfakcja i komfort użytkowania. Dobrze urządzona łazienka to taka, w której miło będziemy spędzać czas.

Bogaty asortyment baterii łazienkowych, idealnie pasujących do każdego stylu, oferuje salon Arbo Łazienki. Ich produkty to gwarancja najwyższej satysfakcji w rozsądnej cenie: https://www.arbolazienki.pl/baterie-lazienkowe

Komentarze są wyłączone.