Fototapeta 3d – oryginalny pomysł na aranżację biura

Taśma sprężynowa w rolkach
Czym są taśmy sprężynowe?
8 sierpnia 2017
zawory
Jak kupić wartościowe zawory?
25 sierpnia 2017
Show all

Fototapeta 3d – oryginalny pomysł na aranżację biura

fototapeta 3d

Każdy szanujący się szef ma świadomość, że jego biuro jest także jego wizytówką i wiele o nim mówi. Jak wiadomo tzw. “pierwsze wrażenie“ jest najważniejsze (przeczytaj tu). W sytuacji gdy przychodzi do biura klient pierwsze na co zwraca uwagę, to przestrzeń, w której się znajdzie. Stąd też biuro pełni funkcję wizytówki. Warto więc przemyśleć przy aranżacji biura, jakie wrażenie chcemy sprawiać. Pomoże nam to w zaprojektowaniu wnętrza, które będzie robiło wrażenie i imponowało. W dzisiejszych czasach mamy niemal nieograniczone możliwości, a producenci oferują nam coraz, to nowsze rozwiązania aranżacyjne i produkty. W poniższym artykule postanowiliśmy się przyjrzeć jednemu z ciekawszych pomysłów, które pomogą nam sprawić, żeby nasze biuro stało się wyjątkowe i budziło respekt. Mowa tu o fototapetach 3D. Obecnie są one dostępne mi.in. w sklepie Homeprint.

Fototapeta 3D – jej zalety.

szef w biurzeFototapety trójwymiarowe posiadają szereg zalet, które czynią je atrakcyjnymi przy każdym aranżowaniu wnętrza. Powodują one, że przestrzeń w pokoju sprawia wrażenie większej niż jest w rzeczywistości. Przydają się to zwłaszcza przy mniejszych pomieszczeniach. Pozwala uniknąć wrażenia “ciasnoty” . Dodatkowo fototapety 3D są niezwykle odporne na zabrudzenia, także w postaci wody. Są również nieczuła na promieniowanie UV. Do tego bardzo łatwo się czyści, co powoduje, że są niezwykle praktyczne. Najważniejszą jednak cechą jest wygląd i dowolność, jaką mamy w jego wyborze. Możemy wydrukować prawie każde zdjęcie, jako fototapeta 3D. Daje nam to szansę popisać się kreatywnością. Do biura idealnie nadają się wieżowce Nowego Jorku lub zdjęcia słynnych mostów. Będą one wzbudzać respekt odwiedzających biuro oraz świadczyć o poważnym podejściu biznesowym. Ciekawym pomysłem są także zdjęcia charakterystych miejsc związanych z miastem, w którym znajduje się biuro. Klient odwiedzający biuro odniesie wrażenie, że nasza firma jest powiązana ściśle z lokalnym biznesem.

Wnioski.

Fototapety trójwymiarowe to praktyczne i ciekawe estetycznie rozwiązanie, które sprawi, że nasze biuro zrobi na odwiedzających dobre wrażenie i zostanie zapamiętane. Jest to ważne, ponieważ jak już było napisane na początku – biuro często odpowiada za “pierwsze wrażenie”, jakie sprawia na kliencie czy kontakcie biznesowym nasza firma. Dlatego też warto podczas aranżacji biura pomyśleć nad tym rozwiązaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *