Wiertarki akumulatorowe z udarem w pigułce

łańcuchy śniegowe
Jak przygotować samochód na zimę?
19 października 2021
Taśmy LED – czym są i jakie mają zastosowanie?
20 października 2021
Show all

Wiertarki akumulatorowe z udarem w pigułce

Każdy, kto przynajmniej okazjonalnie zajmuje się wykonywaniem różnych prac remontowych, powinien zainwestować w odpowiednie narzędzia, które nie tylko przyśpieszą szereg różnych prac, ale także sprawią, że będą one znacznie łatwiejsze o wykonania, a co bardzo istotne – także bezpieczne. Jednym z takich niezbędników w wielu miejscach okazują się wiertarki akumulatorowe z udarem. Dlaczego są tak popularne? Co trzeba wiedzieć zanim zdecydujemy się na ich zakup? Poniżej przedstawiamy kilka niezbędnych informacji o wiertarkach akumulatorowych z udarem.

Wiertarki akumulatorowe z udarem – niezbędnik w domu i pracy

Wiertarki akumulatorowe z udarem (czyli wiertarki bezprzewodowe) to narzędzia, które są bardzo chętnie wybierane zarówno przez miłośników majsterkowania w domowym warsztacie, jak i profesjonalistów, codziennie wykonujących wiele różnych prac remontowo-budowlanych. Co decyduje o ich popularności? Przede wszystkim są to narzędzia bardzo poręczne i łatwe w obsłudze. Takie wiertarki są niezastąpione, kiedy musimy wykonywać różne prace w tych miejscach, w których nie mamy dostępu do prądu.

Wiertarki akumulatorowe z udarem są bardzo chętnie kupowane przez osoby, które często pracują w terenie. Doskonale sprawdzą się też w czasie wykonywania robót w trudno dostępnych miejscach. Brak kabla bardzo pozytywnie wpływa również na komfort użytkowania i manewrowania narzędziem.

Wiertarki akumulatorowe z udarem – zalety

Jak już zostało wcześniej wspomniane, podstawową zaletą wiertarek akumulatorowych z udarem jest przede wszystkim to, że nie wymagają one dostępu do prądu, dzięki czemu można je swobodnie wykorzystywać podczas różnych prac w terenie. Obecnie niezwykle popularne są modele znanej marki Ingersoll Rand. Wśród najważniejszych zalet tych wiertarek bezprzewodowych można wymienić między innymi:

  • specjalnie wyprofilowany uchwyt, zmniejszający uczucie zmęczenia nawet podczas intensywnych prac remontowych lub budowlanych, a także pozwalający na pewne trzymanie narzędzia, co zdecydowanie poprawia komfort i bezpieczeństwo pracy;
  • niewielka waga oraz rozmiar pozwalają na bezproblemowe przechowywanie i przenoszenie narzędzia;
  • wytrzymały akumulator, który pozwala na długą i wydajną pracę w różnych, nawet trudno dostępnych miejscach;
  • wysoki moment obrotowy.

Wiertarki akumulatorowe z udarem – gdzie kupić?

Pragniesz wyposażyć swój warsztat w sprawdzone wiertarki akumulatorowe z udarem? Jeżeli tak, to poznaj ofertę firmy Machonline. Znajdziesz tam niezawodne wiertarki akumulatorowe z udarem od Ingersoll Rand. Dzięki nim praca w każdych warunkach będzie nie tylko znacznie prostsza, ale także wydajna i bezpieczna. Zapoznaj się z ofertą na niezawodne wiertarki bezprzewodowe: https://machonline.pl/26-wiertarki

Komentarze są wyłączone.