Używane maszyny budowlane to idealna alternatywa dla młodych przedsiębiorstw!

śruby trapezowe
Rodzaje śrub trapezowych
12 sierpnia 2019
Poddasze ocieplone pianką termoizolacyjną
Właściwości pianek termoizolacyjnych
21 sierpnia 2019
Show all

Używane maszyny budowlane to idealna alternatywa dla młodych przedsiębiorstw!

maszyny budowlane

Powstające firmy bardzo często poszukują na początku swojej drogi różnego rodzaju alternatyw względem kosztów. Oczywiste jest, że zarejestrowanie nowego przedsiębiorstwa i rozwinięcie działalności to kwestia czasu, dlatego też bardzo często poszukujemy cięć, które pozwolą nam na swobodne funkcjonowanie w branży.

Wynajem czy zakup?

Maszyny budowlane takie jak koparki gąsienicowe czy ładowarki kołowe to ciężki sprzęt budowlany, który nie jest tani. Istnieją jednak ciekawe sposoby na zaoszczędzenie finansów. Jak wiemy początki nie są łatwe, dlatego bardzo często decydujemy się na wynajem. Niestety w wielu przypadkach jest to pułapka bez wyjścia. Zdecydowanie się na wynajem długoterminowy może spowodować, że już nie będzie nam się później opłacało kupować sprzęt. Jak wiemy z naszego doświadczenia to o wiele łatwiej jest kierować firmą, kiedy posiadamy maszyny na własność. Zakup nowego sprzętu wymaga od nas wdrożenia dodatkowych kosztów, na które nie każdy może sobie pozwolić. Z tego powodu możemy pokusić się o maszyny budowlane używane.

maszyny budowlane

Używany sprzęt kojarzy nam się z czymś starym. Jest to błędne myślenie. Niektóre maszyny funkcjonują na wieloletnich gwarancjach, a sprzęt tego typu może prawidłowo działać przez długie lata. Jednak to mniejsze koszty są największą zaletą używanych maszyn budowlanych. Wydatki związane z zakupem mogą być nawet kilkukrotnie niższe niż przy zakupie nowego sprzętu. To między innymi z tego powodu coraz więcej młodych przedsiębiorstw decyduje się na dokonywanie tego typu transakcji.

Maszyny budowlane od Amago

Koparki gąsienicowe, kołowe, ładowarki, kruszarki, młoty hydrauliczne, kompaktory oraz inne maszyny możemy znaleźć na stronie dystrybutora http://www.amago.pl/. Wysoka jakość sprzętu jest gwarancją długoletniej pracy na terenie budowy i nie tylko. Maszyny budowlane pochodzą od najlepszych światowych producentów takich jak – Hyundai, MST, Minelli, Daemo, PTC czy Erkat. Marki te należą do liderów wśród producentów maszyn budowlanych. Ponadto, nasza firma prowadzi serwis maszyn Hyundai. Zakres naszych działań obejmuje całą Polskę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *