Garderoba z małej przestrzeni

Koła łańcuchowe i ich rodzaje
25 lipca 2022
Rola czerpni ściennej w wentylacji pomieszczeń
2 sierpnia 2022
Show all

Garderoba z małej przestrzeni

Garderoba jest czymś o czym marzy wielu z nas. To właśnie w niej możemy przechowywać nasze ubrania, bez konieczności zabierania przestrzeni w innych szafach czy pomieszczeniach. Trzymanie wszystkich ubrań w jednym miejscu jest niezwykle wygodne i praktyczne – w końcu nie musimy biegać po całym domu, aby stworzyć outfit idealny! Czy jest więc szansa na stworzenie garderoby w małym pomieszczeniu? Podpowiadamy – oczywiście, że tak!

Drzwi harmonijkowe, które nie zabiorą metrażu

Drzwi harmonijkowe białe to pierwszy element garderoby, o którym powinniśmy pomyśleć. Wybór białych drzwi harmonijkowych będzie doskonały z wielu powodów. Przede wszystkim drzwi harmonijkowe nie zabierają dużej przestrzeni z metrażu garderoby – a wiemy, że przestrzeń jest niezwykle ważna! Kolejnym powodem jest oczywiście kolor, ponieważ biel może optycznie powiększyć pomieszczenie. Powód numer trzy to oczywiście cena. Harmonijki są o wiele tańsze od klasycznych skrzydłowych drzwi, co często przemawia na ich korzyść, szczególnie kiedy dopiero zaczynamy przygodę z dorosłym życiem. Ostatnim powodem jest ich jakość. Wszyscy doskonale znamy te drzwi, które za czasów dzieciństwa mieliśmy w pokoju – nie były one zbyt trwałe. Obecnie harmonijki wykonywane są znacznie dokładniej, z wykorzystaniem solid niejszych materiałów i nowszej technologii.

Drzwi harmonijkowe białe – jak i wiele innych – znajdziesz na stronie https://www.drzwi-harmonijkowe.pl/oferta/.

Półki i porządek to podstawa w małej przestrzeni

W małej garderobie warto postawić na półki i otwarte szafki, w których powiesimy swoje ubrania. Dzięki temu zaoszczędzimy sporo miejsca, a także będziemy mieć wszystko na wyciągnięcie ręki. Decydując się na lustro, postaw na to wieszane na ścianie bądź bocznej ściance lustra, aby zaoszczędzić miejsce. W kwestii światła również nie warto zabierać przestrzeni przez wiszące żyrandole – ledy na suficie będą idealne! W małej garderobie ogromne znaczenie ma również porządek. Pamiętajmy więc aby zadbać o to, by wszystkie rzeczy znalazły się zawsze na swoim miejscu.

Komentarze są wyłączone.