Garaże tynkowane – szybka realizacja!

Kamery bezprzewodowe WI-FI w porównaniu z PoE
25 listopada 2021
Podnośnik koszowy Warszawa
Jak korzystać z podnośnika koszowego?
3 grudnia 2021
Show all

Garaże tynkowane – szybka realizacja!

garaże

Budowa garażu tynkowanego to idealna alternatywa dla murowanych, wolnostojących obiektów. Do zalet tego rozwiązania możemy zaliczyć przede wszystkim szybką realizację oraz stosunkowo niski koszt.

Zalety garaży tynkowanych

Garaże tynkowane z płyt warstwowych cechują się bardzo dobrą izolacją cieplną, dlatego tak często stosowane są do budowy garaży. Każda płyta warstwowa składa się z rdzenia, który najczęściej wykonywany jest z poliuretanu, styropianu lub wełny mineralnej. Ocieplane garaże tynkowane sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chcesz wykorzystać obiekt nie tylko jako miejsce do parkowania, ale także jako domowy warsztat czy pomieszczenie gospodarcze. Garaż tynkowany możesz zaprojektować razem z budową domu lub postawić w późniejszym czasie. Tynkowanie pozwala dopasować obiekt do stojącego już na posesji domu, dzięki czemu całość jest spójna. Ocieplony garaż samochodowy latem nie będzie się nagrzewać, z kolei zimą zminimalizuje ryzyko ucieczki ciepła z pomieszczenia. Garaże tynkowane z płyt warstwowych nie wymagają fundamentów, dlatego ich realizacja jest bardzo szybka. Z reguły zajmuje ona kilka godzin.

Jeżeli chcesz wykonać garaż tynkowany, postaw na sprawdzoną ekipę – firmę Piotr z Chorzowa: https://piotr.com.pl. Każdy projekt dostosowywany jest do potrzeb klienta i realizowany zgodnie z założeniami.

Komentarze są wyłączone.