Zamiatarki – sprzęt do zadań specjalnych!

Zabezpieczenia przeciwpożarowe – dlaczego są tak istotne?
11 września 2018
wózek widłowy
Pozwolenie na wózki widłowe linde – jak zdobyć?
22 października 2018
Show all

Zamiatarki – sprzęt do zadań specjalnych!

Wszędzie tam gdzie pojawiają się zanieczyszczenia konieczne jest wykorzystanie specjalistycznych urządzeń. Na rynku obecnie można spotkać mnóstwo akcesoriów do sprzątania od specjalistycznych mopów po urządzenia bardziej zautomatyzowane. Te drugie idealnie sprawdzają się w miejscach gdzie zanieczyszczenia są większe i trudniejsze do usunięcia przysłowiowa “miotłą”. Do zautomatyzowanych urządzeń zdecydowanie należy zaliczyć zamiatarki. Ze względu na swoje parametry i zastosowanie można wyodrębnić różne typy zamiatarek.

Zamiatarki ręczne

Należą do tych urządzeń porządkujących dzięki którym bardzo szybko i sprawnie możliwe jest utrzymywanie porządku na różnego rodzaju ścieżkach. Najczęściej wykorzystywane są do pomocy w magazynach, halach czy warsztatach. Zamiatarki ręczne są niezwykle precyzyjne są w stanie skutecznie odprowadzić zanieczyszczenia w nawet najmniejszych zakamarkach.

Zamiatarki kompaktowe

Główne wykorzystywane są w warunkach przydomowych a nawet domowych. Są niewielkich gabarytów (można je spokojnie zmieścić w małym pomieszczeniu gospodarczym) bardzo często uznawane są jako dobra alternatywa dla mopa. Dzięki nim sprzątanie drobnych zanieczyszczeń typu kurz czy sierść zwierząt jest znacznie prostsze i wygodniejsze.

Z operatorem

Zamiatarki z operatorem to sprzęt nieco bardziej zaawansowany. Sprawdzają się do czyszczenia głównie dużych powierzchni wewnątrz oraz na zewnątrz obiektów. Idealnie nadają się do oczyszczania utwardzonych powierzchni. To co je wyróżnia to przede wszystkim duża powierzchnia robocza, wraz z bocznymi szczotkami dzięki którym możliwe jest wykonanie usług sprzątających o zadowalających efektach. Oto niektóre z zalet:

  • dzięki tej zamiatarce możliwe jest czyste sprzątanie, bez pozostawiania śladów
  • możliwość wykonywania usług czystościowych szybko i bezawaryjnie
  • zastosowany w zamiatarkach system ssący pozwala na usuwanie pyłów i drobnego brudu niezwykle skutecznie.

Jak się okazuje zamiatarka uliczna może mieć szereg zastosowań, niemal wszędzie zarówno w halach przemysłowych galeriach handlowych, czy w gospodarstwie przydomowym. Zamiatarka uliczna, chodnikowa, przydomowa – ZMG.pl na tej stronie możesz dokonać najlepszego zakupu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *