Tapety czy naklejki? Co do pokoju dziecięcego?

Kiedy wymieniać części w silnikach Deutz?
2 lipca 2019
Narożnik technorattanowy czy dwie sofy? Co wybrać na taras?
9 lipca 2019
Show all

Tapety czy naklejki? Co do pokoju dziecięcego?

Aranżacja dziecięcego pokoju to nie lada wyzwanie dla rodziców. W końcu pogodzić trzeba wizje dziecka, z realnie dostępnymi oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. Na szczęście w kwestii materiałów do dekoracji ścian możecie być spokojni. Marzeniem dziecka jest zasypianie w dżungli? Da się zrobić! Wszystko dzięki prostym metodom dekorowania ścian, jak naklejki oraz tapety do pokoju dziecięcego.

Pokój dziecka urządzamy niezwykle starannie z dbałością o jakość materiałów. Dlatego tak ważne jest wybieranie certyfikowanych produktów, które są w 100% bezpieczne dla zdrowia dziecka. Wybierając czy to tapety, czy naklejki, upewnijmy się że produkty posiadają niezbędne certyfikaty.

 

Naklejki do pokoju dziecięcego

Naklejki do pokoju dziecięcego występują w wielu ciekawych wzorach i kolorach. Ciekawe propozycje znajdziecie na stronie Millihome. W ich sklepie znajdują się naklejki polskiej produkcji Yoko Design. Naklejki te wykonane są z bezpiecznych materiałów, a do ich produkcji wykorzystano bezpieczne metody zadruku. Nie kupujmy naklejek na chińskich portalach, bo nie możemy być pewni, że do ich produkcji wykorzystano bezpieczne farby i czy nie skorzystano z metody zadruku Solventowej, która nie może być wykorzystywana wewnątrz.

Rodzaje naklejek ściennych

W Millihome znaleźć można ciekawe propozycje naklejek ściennych, takie jak zwierzęta leśne, super bohaterowie, zwierzęta safari i wiele innych. Więcej propozycji na stronie https://www.millihome.pl/pl/c/Naklejki/126

 

Tapety dla dzieci

Innym rozwiązaniem na zapełnienie ścian kolorowymi grafikami są tapety ścienne. Je również znaleźć można w sklepie internetowym Millihome. Tapety chronią ścianę przed uszkodzeniami mechanicznymi, zachlapaniem itp. Można je łatwo myć. To niezwykle ważna zaleta wśród tapet dla dzieci. Do montażu tapet potrzebujemy najczęściej pomocy fachowca. Jeżeli nie macie tyle czasu, nie chcecie szukać fachowców lub kolejki są za długie, skorzystajcie z naklejek ściennych. Za ich pomocą również można uzyskać efekt wytapetowanej ściany, a z pewnością łatwiej i szybciej można to zrobić. Naklejki ścienne poza tym szybko da się usunąć ze ściany w przeciwieństwie do tapet. A nie oszukujmy się, dzieciom zamiłowania szybko się zmieniają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *