Mieszkania deweloperskie – zalety zakupu

Wtyczka
Jak skutecznie ukryć kable?
5 listopada 2018
pokój dziecka
Bezpieczne meble w pokoju małego dziecka
13 listopada 2018
Show all

Mieszkania deweloperskie – zalety zakupu

mieszkanie-od-dewelopera

Wiele osób przed zakupem nowego mieszkania zastanawia się czy wybrać nieruchomość z rynku pierwotnego czy wtórnego. Jest to spory dylemat zwłaszcza, że taki zakup wiąże się z po pierwsze z inwestycją na lata a po drugie z wydaniem niemałych pieniędzy. Chcąc ułatwić ostateczny wybór przytaczamy kilka ważnych zalet za tym, że warto zainwestować w mieszkanie deweloperskie.

Gotowe do zamieszkania

Zdecydowana większość mieszkań tak zwanych z „drugiej ręki” wymaga dodatkowych nakładów finansowych już na wstępie. Wiadomo są to zwykle starsze mieszkania w których zawsze trzeba coś “odświeżyć”. Nowe mieszkanie w tym względzie okazuje się być bardziej opłacalne – nie wymaga remontu jest nowoczesne i można je urządzić według własnego pomysłu i swoich potrzeb.

Inwestycja na lata

Co prawda zakup nowego mieszkania deweloperskiego jest sporym wydatkiem jednak jest to jedynie koszt ale inwestycja, dlaczego? Otóż jeżeli kiedyś, z niezależnych od nas przyczyn musielibyśmy, bądź chcielibyśmy sprzedać takie mieszkanie – mamy większe szanse na to, aby sprzedać lokum za wyższą cenę, niż miałoby to miejsce w przypadku mieszkania nabytego z rynku wtórnego.

Mieszkanie w dużym mieście

Decydując się na mieszkanie od dewelopera warto zainteresować się nieruchomościami usytuowanymi w większych rozwojowych miastach. Rzeszów to jedne z tych nad którym warto się zastanowić.  Nowe mieszkania deweloperskie w Rzeszowie są stosunkowo niedrogie w porównaniu z innymi miastami w Polsce zaś sam Rzeszów to miasto, które idzie w kierunku rozwoju gospodarczego i dobrze rokuje na przyszłość. Ponadto życie w mieście pełnym atrakcji i możliwości to szansa na lepszą przyszłość.

nowe-mieszkaniaMyśląc o dobrze usytuowanej nieruchomości warto sprawdzić: nowe mieszkania Rzeszów, które obecnie tworzą znani deweloperzy z Podkarpacia.

Możesz liczyć na dofinansowanie

Rząd obecnie oferuje kilka znanych programów dzięki którym możliwe jest otrzymanie dofinansowania do zakupu nieruchomości. Na wsparcie mogą liczyć jednak wyłącznie Ci którzy ubiegają się o zakup  mieszkania deweloperskiego. Dzięki wszelkiego rodzaju dopłatom koszt takiego mieszkania może być relatywnie niższy do mieszkania które dostępne jest na rynku wtórnym.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *