Lampy Hue – czyli jak wprowadzić inteligentne rozwiązania do domu

Podnośnik koszowy 17,6m
Przepisy dot. pracy na wysokościach
2 stycznia 2019
Szukasz paneli ściennych 3D? Oto, co musisz wiedzieć
3 stycznia 2019
Show all

Lampy Hue – czyli jak wprowadzić inteligentne rozwiązania do domu

Oświetlenie wewnętrzne odgrywa istotną rolę w codziennym funkcjonowaniu we wnętrzu i tak jak systemy agd, ogrzewania, nagłośnienia i ono powinno nadążać za rozwojem technologii. Jak wprowadzić inteligentne rozwiązanie do oświetlenia? Przekonajcie się sami.

 

Właścicielom domów i mieszkań zależy na wprowadzeniu wszelkich systemów w domu w XIX wiek. Inteligentne lodówki, pralki, ekspresy, systemy ogrzewania i wymiany powietrza to nie wszystko. Również oświetlenie powinno zostać unowocześnione aby ten system nie odstawał w kwestii innowacyjności od pozostałych zastosowanych w naszym domu.

 

Czym jest inteligentne oświetlenie?

Inteligentne oświetlenie do oświetlenie dostosowane do potrzeb domowników. Można nim dowolnie sterować z poziomu smartphona.

 

Lampy Hue – specyfikacja

Lampy Hue to rodzaj oświetlenia stojącego stołowego i nocnego. W zestawie znajduje się mostek i dwie lampy, których sterowanie możliwe jest za pomocą telefonu z systemem IOS bądź też android. W lampach Hue możliwa jest regulacja koloru z poziomu telefonu. Źródłem światła jest lampa led.

 

Dlaczego lampy Hue zyskują miano nowoczesnych rozwiązań

Lampy Hue zyskują miano nowoczesnych dzięki zastosowaniu w nim możliwości zdalnej regulacji barwą światła z poziomu smartphone. Sprawdza się w to w nocy gdy potrzebujemy przemieścić się nie oświetlając przy tym pozostałych pomieszczeń.

 

Gdzie możemy wykorzystać lampy Hue?

Lampy Hue możemy ustawić na komodzie aby podświetlały obrazy powieszone nad nią. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane w sypialniach, w tym sypialniach dziecięcych. Sprawdzają się także w przypadku wyjazdu, gdy chcemy żeby co jakiś czas w domu zaświeciło się światło, aby sprawić wrażenie, że domownicy są stale obecni w domu. Jeżeli chcecie wykorzystać lampy Hue w swoim domu możecie je kupić w atrakcyjnych cenach w sklepie internetowym TyskieLampy.pl pod adresem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *